PALYAÇO, PALYACO, DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU - YakamozOrganizasyon.Com-Palyaço,Balon,Süsleme,Doğum Günü,Sünnet
x

BİLGİ  İÇİN  BURAYA TIKLAYINIZ…

alışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görüp, daha detaylı bilgi alıp, kararınızı daha sağlıklı verebilmeniz için Showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz (randevu verdiğiniz) taktirde biz gerekli sunumu uygun gördüğünüz yerde yapabiliriz.illüzyon ( sihirbaz ) gösterisi, jonglör servisi hem jonglör gösterisi hem illüzyon ( sihirbaz )Show 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir) Genel Doğum günü süslemesi   ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalarl, renkli süsler ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi. Ayrıca istek üzere Balondan girişe kapı takı veya nazar boncuğu, örülmüş zincir balondan doğum günü çocuğunun isiminin yazılması
Karikatürist Karikatüristimiz aynı zamanda ressam ve öykü yazarıdır, 20 yıldır karikatür çizmekte olup bir çok mizah dergisi ve yerel gazetelerde çalışmıştır. Son altı yıldır   çocuk kitapları da resimlemektedir. karikatürist eğlence ve aktivitelerin vazgeçilmezlerindendir. Aktivitelerde davetlilerin karükatürlerini ücretsiz olarak çizip hediye ederler. Alışveriş merkezi ve mağazalarda ise talebe göre belli bir miktarda alışveriş yapan müşterilerin karikatürlerini ücretsiz çizerlerAnimatör Servisi: (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.)   Sosis balon ve yüz boyaması dahil.   Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp küçük bir dansı çocuklara öğretip dansettirerek eğlence bitene kadar saat sınırlaması olmadan sizlerle kalmaktadır. Eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkamktadır. Ayrıca çocuk şarkılarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz. Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, profesyonel tiyatro oyuncusu animatörlerimizle, aktiviteleri daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip eğlenceli kılacağı garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz. (Bu alanda özellikle iddialıyız.)   İllüzyonist (Sihirbaz): İlüzyonistimiz alanında bir duayen olup, seyircilerinde iştirakini sağladığı,   espiriler ve hoş nüktelerle süslediği ilüzyon şhowuyla   bulunduğu yerdeki   eğlenceye renk katar.

-Jonglör servisimiz:
Hem jonglör gösterisi hem illüzyon (sihirbaz)Show 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir.)

-Ateşbaz:
Ateş yutan adam ve ateş dansı Show.

-Karagöz Hacivat


-Animasyon yiyecekler:
Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi vb. Sınırsız.

-Karikatürist:
Karikatüristimiz aynı zamanda ressam ve öykü yazarı olan Yaşar bey, 20 yıldır karikatür çizmekte olup bir çok mizah dergisi ve yerel gazetelerde çalışmıştır. Son altı yıldır   çocuk kitapları da resimlemektedir.

Doğum Günü organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız:
– Palyaço
– Doğum günü partisi süslemeleri : Genel Doğum günü süslemesi   ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalar, renkli süsler ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi.

Paket2:
– Palyaço
– Doğum günü partisi süslemeleri : Genel Doğum günü süslemesi   ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalar, renkli süsler ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi.
– Hem illüzyon (sihirbaz) gösterisi hem jonglör (Labut, top, halka vb. materyallerin atılarak, çeşitli fügürler yapılarak çevirilmesi) Show 45 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir) Doğum günü partisi organizasyoları ve sünnet düğünü organizasyonları için.

Sevgilinizin Doğum Günü ve Hediye Aldınız Sürpriz Yapmak İstiyorsanız Bizi Arayın. Biz Gelelim Hediyeyi Alalım Ve Kostümlü Animatörlerimiz Sizler İçin sürprizinize  Sürpriz Katsın. Siz Kostüm Beğenin Dilediğiniz Kostümle Teslim Edilsin… Ayrıca Hediye Tesliminde Şekilli Balon Kalp, Köpek, Şapka Gibi Şekilli Balonlarla Yüz Boyama Gibi Aktivasyonlarda ücretsiz. RB Organizasyon farkıyla   Süprizinize Süpriz Katalım.
İstanbul Dışındasınız Sevgilinizin Doğum Gününü Unuttunuz ve ya İstanbul Dışında Olmanız Sebebiyle Hediye Veremiyorsunuz. Siz Rb Organizasyon Arıyorsunuz. Biz Sizin İçin Çiçek, Pasta ve Benzeri Hediyeyi Temin Ediyor, Hediyenizi Alıyor, Adrese Gidiyor Adınıza Teslim Ediyoruz… RB Organizasyon farkıyla Siz İsteyin Biz GerçekleştirelimDoğum Günü Organizasyonlarınızda Mekan Neresi Olursa Olsun; Dilerseniz Kreşte, Dilerseniz Cafede, Dilersinizde Evde Sizlere Doğum günü Organizasyonunuza Göre Seçenekler Sunabilir, Fikir Ve İsteklerinizi Bize Sunabilir ve Bütçenize Göre Organizasyon Hizmeti Sunabiliriz. Sunabileceklerimizden Bazı Örnekler Palyaço, Sihirbaz, Kostümlü Animatörler, Pinyata, Masa Sandalye Kiralama, Robot Man  Dans Gösterisi Gibi Bir Çok Organizasyonlarla Sizlere Çözümler Sunuyoruz. Piyatalar, İçi Şeker ve Çikolata Dolu Sürpriz Oyuncaklar, Doğum Günü Organizasyon Süslemeleri, Çocuk Kostüm Satış, Pamuk Prenses, Batman, Süpermen, Balon Süsleme, Papatya, Kapı Takı, Zincir Balon, Sihirbaz, Dans Gösterisi, Çocuklara Özel Dans Müzikleri, Palyaçolarla Dans Hediye Servisi.
Çocuklara Özel Kostüm Satışı, Doğum Günü Kostümleri, Palyaço Servisi, Pinyata, Süsleme Organizasyonu, Hediye Servisi, Balon Süsleme,  Çokçuklara Özel Animasyon Ve Etkinlikler, Sihirbaz Gösterileri  Yaş Gruplarına Göre Yarışmalar, Süsleme Hizmeti

Etiketler ; palyaço, doğum günü palyaçosu, doğum günü, doğum günü süsleme, doğum günü süsleme, doğum günü partisi, doğum günü organizasyon, doğum günü animator, doğum günü süslemeleri, doğum günü balon süsleme.

Animasyon Show & Palyaço & Doğum Günü Özel

Biz farklı bir ekibiz ve bunun farkındayız. Bu yüzden kendimize bu kadar güveniyoruz. Tecrübemiz ve profesyonelliğimizle,
sizin için de farklılıklar yaratıyoruz.Öncelikle eğlence; eğlendirirken öğretme, düşündürme ve sorgulama yeteneği
kazandırma diyoruz. Birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, yüz boyama ve küçük hediyelerle (sosis balon vb.)onları
sevindirerek, gülmeye ve eğlenmeye en çok ihtiyaç duydukları dönemde onların yanındayız…
Profesyonel animatörlerden oluşan palyaço ekibimiz, çocuklarınızın ve dolayısı ile sizlerin mutlu olması için birbirinden zevkli oyunlar, showlar sergiliyorlar.Palyaço gösterilerinde “ruh hali” kavramının öneminin bilincindeyiz. İçimizdeki çocuk ruhuna güveniyoruz. Palyaço, kendisini izleyenleri güldürmeli ve eğlendirmelidir. Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin memnuniyeti bu sektörde iddaslı olmamızın nedenidir.

Sizlerin memnuniyetinin bizi palyaço ve eğlence sektöründe sürekli kılan unsurdur.

Resimlerin üstüne tıklayarak büyük boyutlarını görebilirsiniz.

Çocuk doğum günü partileri animasyon hizmetleri ve çocuklara yönelik eğlenceler için Animatör Servisi (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.) Sosis balon ve yüz boyaması dahil…Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp küçük bir dansı çocuklara öğretip dansettirerek çocuklarımızın en iyi şekilde çoşup eğlenmelerini sağlamaktadır.

Eğlence bitene kadar saat sınırlaması olmadan sizlerle kalıp, eğlencenin bitimine doğruda sosis balon ( şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkamktadır.. Ayrıca çocuk şarkıları ve doğum günü patrisi parçalarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz…

Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, profesyonel tiyatro oyuncusu animatörlerimizle, aktiviteleri daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip eğlenceli kılacağı garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz”¦ (Bu alanda özellikle iddialıyız :))

Resimlerin üstüne tıklayarak büyük boyutlarını görebilirsiniz.

Animasyon sektöründe hemen her alanda profesyonel animatörlerimiz ile doğum günlerinize, açılışlarınıza, özel eğlencelerinize, okul gösterilerinize kısacası animasyonun girebileceği her türlü organizasyon alanında sizlere hizmet veriyoruz.Başta palyaço servisimiz olmak üzere tüm kostümlü karakterler ile eğlencenizi unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.

Animasyon showlar dahilinde paketlerimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Başlıca Animasyon Show Hizmetlerimiz

 • PALYAÇO,
 • UZAYLI KIZ,
 • KORSAN,
 • DENİZ KIZI,
 • MİCKEY MOUSE,
 • KEDİ,
 • MİNİ MOUSE,
 • GUFFY,
 • PİERROT,
 • KIZILDERİLİ KIZ,
 • ÇİNGENE,
 • SINDRELLA,
 • BATMAN,
 • ARAP,
 • BALERİN,
 • GORİL,
 • TAVŞAN,
 • JULİET,
 • KIZILDERİLİ,
 • MELEK,
 • PAMUK PRENSES,
 • KÖYLÜ KIZI,
 • WINNIE THE POOH,
 • TATLI CADI,
 • SPIDERMAN,
 • BARBİE,
 • BELLA,
 • MEKSİKALI,
 • KALP ADAM,
 • EKSTRA ETKİNLİKLER,
 • ÇİNGENE,
 • FALCI – TAROT,
 • KARİKATÜRİST,
 • NİYETÇİ,
 • YÜZ BOYAMACI,
 • PİNYATA,
 • SOSİS BALONCU,
 • PATEN – KAYKAY,
 • BİSİKLET SHOW,
Sihirbaz 30 dk. İllüzyon Gösteride İllizyon Numaralarını Sizin
ÇÇocuk doğum günü partileri animasyon hizmetleri ve çocuklara yönelik eğlenceler için Animatör Servisi (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.) Sosis balon ve yüz boyaması dahil… Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp küçük bir dansı çocuklara öğretip dansettirerek çocuklarımızın en iyi şekilde çoşup eğlenmelerini sağlamaktadır.

Eğlence bitene kadar saat sınırlaması olmadan sizlerle kalıp, eğlencenin bitimine doğruda sosis balon ( şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkamktadır.. Ayrıca çocuk şarkıları ve doğum günü patrisi parçalarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz…

Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, profesyonel tiyatro oyuncusu animatörlerimizle, aktiviteleri daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip eğlenceli kılacağı garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz… (Bu alanda özellikle iddialıyız :))ocuklarınızı Sahneye Davet Ederek Çocuklarınızla Birlikte

Gerçekleştirir.Yani Hayvan Çıkarma Kaybetme Suyu Konfetiye
Dönüştürme Sopayı Mendil Yapma Numaralarını İllizyonistle
Birlikte Çocuklarınızda Gerçekleştirir ve Böylelikle Alkışları
Çocuklarınızda Toplar Doğum Günü Organizasyonu Değişik
Atraksiyon Gösteriyle Renklenirken SİHİRBAZ Çocuklarınıza
Bir İllizyon Numarası Öğreterek Gösterisini Sonlandırır
Palyaço Paketi Aynen Olduğu Gibi GeçerlidirBİR PALYAÇONUN HİKAYESİ

Aynaya baktı palyaço; darmadağınık saçlarına, yatmadan önce çok ağlamış ya da adam akıllı uykusuz kalmış izlenimi veren şiş gözlerine. Yine aynı rüyayı görmüştü palyaço; mağara içine benzeyen uzun karanlık ve dar bir yol.

Yolun sonunda, parlak ışığın arasında belli belirsiz bir çocuk silueti. Yaklaşınca, sırtındaki baskısından tanıdığı oğlunun ceketi. Omzuna büyük bir sevinçle dokunduğunda kendisine dönen bedende kırmızı gözlü bir palyaço. Hep aynı! Aynı…

Hatırladıklarının etkisiyle dolan gözlerine, asılan yüzüne bakıp mırıldandı palyaço; hadi somurtma! hakkın bile yok ki buna zaten. Yeşil üzerine kırmızı puanlı tulumunu, kocaman pabuçlarını, sivri yakalı pembe gömleğini aynı mahzun eda ile giydi palyaço. Pinpon topuna ikizi kadar benzeyen burunluğunu burnuna yerleştirip, kabarık ve kıvırcık mavi peruğunu taktı. Yolda kendisini gören çocuklar yine alaylı şarkılarla peşine takılacaklardı; palyaço, palyaço! Burnu sarı palyaço!

Zaman zaman bu alaylara içerlediği, hatta bazen hakarete varan sataşmalara kızdığı da olmuyor değildi. Ama, oğlunun kaybolduğu iki yıldan bu yana, kendini mahkum ettiği bu kılığa, içini delen vicdan azabının körleneceği, bilmediği bir zamana değin katlanacaktı palyaço. Bu gün, festivalde görevliydi. Rol arkadaşı diğer palyaço onu itiyor, o da, sahneye yerleştirilen fıçının içine düşüyor gibi yaparak oturuyor, önceden kulak kenarlarına yerleştirdiği minik fiskıyelerini seyirciye çaktırmadan çalıştırarak abartılı biçimde, etrafa sular saçarak ağlıyordu.

Palyaçonun yüreğine akan zehirli gözyaşlarının yanında bu yapay yaşların hükmü olamazdı ama, içi ağlarken yüzü gülen, gülmesi gereken de oydu! Yine arkasından bağıran çocukların sesleri eşliğinde dönüş yolunu yürüdü, bir markete girdi. Bir zamanlar, oğlunun onu çekiştirerek önünde getirdiği oyuncak reyonunun önünde dikildi şuursuzca. Reyonun diğer tarafındaki anne ve çocuğun konuşmaları gelip girdi izin almaksızın kulağına: oğlum, başka bir şey istesene! o arabaya paramız yetmez. Çocuk, sımsıkı kucakladığı büyük siyah arabayı bırakmıyor, sarkıttığı dudağını yalvaran gözlerine destek edip bakıyordu annesine. Palyaço elini cebine attı, karısının ve oğlunun tenhalaştırdığı evine harcama gereği duymadığı paranın bir kısmını çıkarıp satın aldı büyük siyah arabayı, hediye olsun diyerek çocuğa verdi ve çıkıp gitti. Eve vardığında, belki her gün on kere dinlediği teybe koydu, oğlunun on ikinci yaşına girdiği gün kasete alınan seslerini dinledi. Oğlu Hakan, o sene, kendisine doğum günü partisi yapılmasını istediğini söylemiş ve bir de palyaço istiyorum.

Selim’in doğum gününde babası ona palyaço getirdi diye tutturmuştu. Israrı üzerine kızan baba, işi olduğunu, onunla uğraşamayacağını, palyaço kiralaması, palyaço bulma ile hiç uğraşamıyacağını söylemişti sertçe. Kasedin aldığı son ses Hakan’a aitti ve onun da son sözleriydi; iyi! uğraşma! ben de gidip kendi palyaçomu kendim bulurum! Bundan sonra Hakan eve bir daha dönmemiş, canlı ya da ölü, hiçbir izine rastlanmamıştı.

Tüm umutlar tükendiğinde, eşi de onu suçlayarak terk etmişti evi. Kızmıyordu ona. Ve hiç kimseye; kendinden başka. Aynaya baktı; nice zamandır böyle mütebessim görmeye alışık olmadığı yüzüne, parlak alnına. Rüyayı hatırladı; mağara içine benzeyen uzun karanlık ve dar bir yol. Yolun sonunda, parlak ışığın arasında belli belirsiz bir çocuk silueti. Yaklaşınca, sırtındaki baskısından tanıdığı oğlunun ceketi. Yine sevinçle yaklaştı, elini uzattı, neler olacağını hatırlayıp sevincinden daha büyük bir ürküntüyle geri çekti elini. Siluet döndü ağır ağır. Palyaçonun müstehzi bakışlarıyla titredi yine. Gözlerini yumdu sıkıntıyla. Baba! Karanlığı delen sesi tanıdı; gözlerini açtı, inanamadı; karşısında duran oğluydu. Elindeki arabayı palyaçoya doğru, küçücük yüzünden beklenmeyecek bir öfkeyle savurdu. Palyaço yok oldu. Hakan bir kez daha seslendi; “baba!” ve gitti. Geride, üzerinde bir damla gözyaşıyla büyük siyah araba kaldı.

Doğum Günü – Düğün – Sünnet – Kutlama – Parti Organizasyonlarında
PİNYATA ile özel günlerinize çocuklara yönelik hediye aktivitesi
Pinyata – Çikolata –   Şeker – Yumuşak Sakız dahil .