Sünnet Düğünü Organizasyonu - YakamozOrganizasyon.Com-Palyaço,Balon,Süsleme,Doğum Günü,Sünnet
x

Çocuklarımızın bu özel gününü daha da unutulmaz kılmak için  YAKAMOZ ORGANİZASYON hizmetinizdedir.

Çalışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görüp, daha detaylı bilgi alıp, kararınızı daha sağlıklı verebilmeniz için Showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz (randevu verdiğiniz) taktirde biz gerekli sunumu uygun gördüğünüz yerde yapabiliriz.

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU
Sünnet düğünü organizasyonları ve sünnet düğünü süsleme hizmetleri: Sünnet düğünü konseptine uygun balon, tül ve kumaş süslemeler. Tepesinde Sünnet çocuğunun adının ve soyadının yazdığı jumbo balonlar bulunan balon ağaçları ve balondan nazar boncuğu, sünnet düğünü konseptine uygun nazar boncuğu baskılı balonlar. Sünnet düğünü balon süsleme organizasyonu. Sünnet yatağı ve sünnet odası süsleme: Sünnet yatağının bulunduğu oda, gelin odası gibi süslenir.
Sünnet tahtı ve sünnet tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile omuzda taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip düğün davetlileri arasında gezdirilmesi ve yeniçeri askerlerinin bir müddet başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Omuzda taşına 4 yeniçeri askeri+mehter marşı ile.. ( Ebeveyinlerin duygunlandığı, talep gören görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.) Not: Sünnet çocukları artık en az sünnet yatağı kadar sünnet tahtı istiyor.

Bahar Sünnet Kampanyası

Yakamoz organizasyon ve animasyon ailesi olarak çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı attığı bu özel günde de sizlerle birlikte olmanın heyecanını yaşamaktayız. Mayıs ayı itibari ile başlayacak olan sünnet düğünü organizasyonları için her yıl bir önceki yıldan daha kaliteli ve daha tecrubeli olarak siz değerli iş ortaklarmızla çalışmaya devam etmekteyiz.

* İç ve Dış Mekan Balon Süsleme

Mekanın giriş bölümüne kapı tak balon ve papatya balonlar. davetli bölümü iç balon dekorasyonu ( paptya balonlar top balonlar ahize balonlar ve sütün balonlarla şık tasarmlar elde edilmekte; davete sünnet havası verilmektedir). Sünnet düğünü konseptine uygun  bolanlarla nazar boncuğu yapılmakta.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Organizasyonu

Son dönemlerde gösterişli bir organizasyon haline geln sünnet taht ve yeniçeri seramonisi;  Sünnet çocuklarınında vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyonda  4 yeniçeri askeri kıyafetli görevli ( öndeki iki yeniçeri ellerinde meşaleler) sünnet tahtını üzerinde sünnet çocuğuyla  birlikte mehter marşı eşliğinde mekana görkemli bir şekilde girişi sağlınıyor. Yürüyüş esnasında volkanlarla görselliğe farklı bir hava katılıyor. Sünnet çocuğunun tüm misafirleri selamlaması tüm davetlilerin masalarının önlerinde sünnet tahtı eşliğinde gezdirilerek sağlanıyor. Son olarak sünnet tahtı sahneye yakın bir yerde fotoğraf çeklimi tebrik ve takı merasiminde yeniçeri askerler  taht etrafında nöbet halinde bekliyorlar. Tebrik sonrası salondan sıra ile çıkan yeniçeri askerler bu organizasyon sona eriyor. ( Sünnet tahtı düğün organizasyonu sonuna kadar sahnede kalıyor)

Palyaço Animasyon

Sünnet düğünü başlangıcında düğün sonuna kadar davetli misafirlerimiz çocukları palyaço ile birlikte eğlinirken misafirleriniz daha hoş vakit geçirmekte çocuklar sosis balon şekiller yüz boyama aktiviteleri eğlenceli grupsal yada bireysel oyunlar profesyonel animatörler tarafından oynatılmakta sünnet çocuğu bir çok aktivite ve yarışmalarla mutlu edilmektedir

Diğer Faaliyetlerimiz

Sünnet Tahtı ve Koltuğu Hazırlanması
Altın Yastığı Hazırlanması
Giriş Yolu ve Tak Hazırlanması
Balon Süslemeleri
Masa Sandalye Süslemeleri
Mehter Takımı
Dansçı
Tasavvuf Müziği ve Semazen
Sanatçı Temini
Nazar Boncuğu
Ses ve Işık sistemi
Sahne ve Podyum Kurulum
Kamera Kameraman Hizmeti
Animatör Temini
Havai Fişek
Konfeti, meşale
Balon Süslemeleri
Şişme Oyun Aktiviteleri kurulum

İslami sünnet düğünü ve düğün organizasyonları için özel fiyat teklifleri hazırlanır.

Sünnet düğünü organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız:

  • Masa Süslemesi. (masa kapaklı yada runner)
  • Masa üstü aranjman canlı çiçek. (çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Veya çiçekli şamdan
  • Masalara pul ve renkli süsler serpiştirilmesi.
  • Sandalye Süslemesi. ( sandalye giydirme beyaz parlak örtü ile arkası renkli cam organze fiyonkla bağlı)
  • Alan süslemesi, alanın tül ve balonlarla konsepte uygun süslenmesi (Balondan nazar boncuğu, sünnet çocuğunun ad ve soyadının yazıldığı balon ağaçları tül fiyonklar ve balon papatyalar)
  • Giriş yolunun tül ve balonlarla süslenmesi, girişe balondan kemer kapı takı.
  • Sünnet tahtı. (büyük kral tahtı gösterişli) Tahtın kostümlü makyajlı yeniçeri askerleri tarafından mehter marşı eşliğinde alana getirilerek davetliler arasında gezdirilmesi.
  • Volkanklar
  • Konfeti
  • Palyaço

YAKAMOZ ORGANİZASYON & ANİMASYON BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİNİZ !!!

SÜNNET DÜĞÜNÜ VE SÜNNET GELENEĞİ
Sünnet, Her ailenin, erkek çocuğu sahibi olduktan sonra ilk telaşı, çocuklarını sünnet ettirmek, kaygısıdır. Bu hal ve kaygı, İslami bir adet olarak yaşanmaktadır. sünnet adetleri, bundan yarım asır öncesinde çok büyük masrafla yapılan sünnet düğünleri şeklindeydi. Düğün öncesinde, sünnet olacak çocukları için evlerde birer yatak (Karyola veya somya) süslü olarak hazırlanır. Çocuk tek ise tek yatak, bir kaç tane ise bir karyolaya üç dört çocuk yatırılır. Ev, bir bayram yeri gibi süslenir. Sünnet edilecek çocuk için hazırlanan düğüne, matbu olarak yapılmış davetiyeler ile eş dost ve akrabalar çağrılır. Davetlilere pilav, ayran asıl olmak üzere, ailenin durumuna göre yemek ziyafeti verilir. Yemekten sonra mevlid okutulur, ilahiler söylenirdi. ve özel olarak hazırlanmış sünnet elbiseleri giydirilmiş vaziyette, arabalarla şehirde gezdirilir, bu hal çocuğu sünnet olmağa iyice alıştı ­rır, ısıtır diye kabul edilmekteydi.

Sünnet şölenlerinizde ve kişisel sünnet organizasyonlarınızda

Animatör Servisi: (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.) Sosis balon ve yüz boyaması dahil. Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp küçük bir dansı çocuklara öğretip dansettirerek eğlence bitene kadar saat sınırlaması olmadan sizlerle kalmaktadır. Eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkamktadır. Ayrıca çocuk şarkılarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz. Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, profesyonel tiyatro oyuncusu animatörlerimizle, aktiviteleri daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip eğlenceli kılacağı garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz. (Bu alanda özellikle iddialıyız.)

İllüzyonist (Sihirbaz): İlüzyonistimiz alanında bir duayen olup, seyircilerinde iştirakini sağladığı, espiriler ve hoş nüktelerle süslediği ilüzyon şhowuyla bulunduğu yerdeki eğlenceye renk katar.

Jonglör servisimiz: Hem jonglör gösterisi hem illüzyon (sihirbaz)Show 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir.)

Ateşbaz: Ateş yutan adam ve ateş dansı Show.

Animasyon yiyecekler: Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi vb. Sınırsız.

Sünnet düğününüzün oyunlarla süprizlerle ve eğlence ile dolu kusursuz bir organizasyon olmasını istiyorsanız. Bizi arayın..alyaço, doğum günü, süsleme, sünnet tahtı, sünnet yatağı, sünnet düğünü, sünnet süslemesi,sünnet düğünü paket programları, sünnet çocuğu kıyafeti, sünnet düğünü süslemeleri