Festival Yiyecekler – Satıcılar - YakamozOrganizasyon.Com-Palyaço,Balon,Süsleme,Doğum Günü,Sünnet
x

Yakamoz Organizasyon ve Animasyon firması olarak;Animasyonlu Yiyecekler ya da Nostaljik Yiyecekler şeklinde adlandırabileceğimiz ve her türlü eğlenceli, soğuk, sıcak, nostaljik, acı, tatlı, tuzlu, ekşi, kıtır, çıtır yiyecek ve içeceklerin kendilerine özgü standarda ve hijyenik sunumunu gerçekleştirmek amacıyla hizmetinizdeyiz

Kostümlü kişiler tarafından ücretsiz ikram edilir. Bir diğer adı ile Nostaljik Yiyecekler. Pamuk şekeri arabası, Patlamış mısır Pop corn, Kestane, Nostalji şekerler, Boza, Şıra, Şerbetçi, Macuncu, Osmanlı macunu, Sahlep, Şerbetçiler, Osmanlı şerbetçisi, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı Ürünler özel arabalarında ve güğümlerde organizasyonlarda sınırsız dağıtım.

Yakamoz Organizasyon ve Animasyon firması olarak bütçe ve boyut gözetmeksizin, bireysel ve kurumsal ilgiyi üzerinde toplayan Animasyonlu Yiyecek ürünlerinin ikramında, sağlık ve hijyen unsurlarını her zaman ön planda tutarken, güler yüzlü, güvenilir ve deneyimli personelimiz tarafından titiz servis anlayışıyla hareket etmektedir.

YAKAMOZ ORGANİZASYON VE ANİMASYON BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİNİZ !!!

palyaço, doğum günü,süsleme,Patlamış mısır Pop corn, Kestane, Nostalji şekerler, Boza, Şıra,