Düğün Davet Organizasyon - YakamozOrganizasyon.Com-Palyaço,Balon,Süsleme,Doğum Günü,Sünnet
x

Yakamoz Organizasyon 2004 yılından bu güne süregelen zaman da sayısız Düğün Davet Organizasyonlarına imza atmiş, Düğün Davet kutlamalarınızı unutulmaz kılacağınız bu özel günde Yakamoz Organizasyon heyecanınıza ve bu özel gününüzde sizlerle birlikte olmaya devam etmektedir. Herkesin hayatının dönüm noktası olan düğünler ve o gecenin anlamını Işıltılı bir hale getirmek için çıkmış olduğumuz bu yolda sorumluluğumuzun bilincinde, tecrübeli, profesyonel ve dinamik ekibimizle başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştır.

Hayallerinizin Yakamoz Işiltisinda unutulmaz bir geceye dönüştürmk için detaycı ve hassas disiplinli ve yarıtıcı çalışmlarımız işimize duyduğumuz sevgi ve saygının bir unsuru olup , bizleri sizlere bir adım daha yaklaştırarak başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya ; Her geçen gün kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyan en onemli unsurlardır.

Hayatınızın bu en anlamlı ve özel gününü emanet alacağımız bu düğün davetinizde siz değerli iş ortaklarımızla en özel tasarımları, fikirleri, paylaşmak ve heyecanınızda Yakamoz farkının hissedildiği size özel unutulmaz bir gecenin keyfini beraber paylaşalım.Yakamoz Organizasyon Ailesi olarak Düğün Davet organizasyonlarada bizim görevimiz , Sizlerin bu en şık gecenizde kendi düğününüzde bir davetli kadar rahat ağırlanmanızı,   sağlamak ve o gecenin keyfini herkesten çok sizlere yaşatmaktır.

HAYATINIZIN EN GÜZEL ANINI IŞILTIYA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN BİR YAKAMOZ DOKUNUŞU

 

HİZMETLERİMİZ

 • Açılış- Tören Organizasyonları
 • Gemi İndirme tören organizasyonları
 • Kutlama,  Tören Organizasyonları
 • Mezuniyet Tören Organizasyonları
 • Parti, Gala Tören Organizasyonları
 • Giriş Takları
 • Kokteyl alanı (Çiçek-Kumaş)
 • Host- Hostes Temini
 • Mekan Süsleme, Mum Dekorasyonu, Masa Aranjmanları, Şamdanlar, Peçete Bilezikleri, Nikah Masası Süsleme, Bebek Odası Süsleme, Havuz Süsleme, Gelin Yolları
 • Davetiye, Nikah şekerleri, Bebek Şekerleri
 • Sünnet Düğünü Süsleme, Kına Gecesi, Balon Süslemeleri, Catering, Animasyon,Volkan Şelale ( Görsel Show), Ses – Işık – Müzik Sistemleri, L C V Hizmetleri, Fotoğraf – Video – Barkovizyon Hizmetleri

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün, davet, nişan organizasyonu, Düğün süsleme hizmetleri, Masa süslemeleri, masa üstü canlı çiçek (Çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Düğün ve davetlerinizde masa üstü süslemeleri için masa üstü çiçekli şamdanlar veya kristal şamdanlar, Masa üstü süsleme, (Renkli pul, payet, boncuklar ve çeşitli süsler) Gelin damat masası süsleme, Nikah masası süsleme, (Özel tüllerle ve şık kumaşlarla dökümlü süsleme 2 adet yüksek deri gelin damat sandalyesi + 2 adet büyük özel canlı çiçek ) veya şık kristal taşlarla süslü nikah masası, Gelin yolu süslemesi, Gelin yolu çiçek takı süsleme, (Canlı çiçekli sarmaşıklı let ışıklı) Düğün çüçekleri, Volkan ve ışık seli, Havai fişek gösterisi, Masa süsleme, Sandalye süsleme, Masa sandalye süsleme, Masa sandalye giydirme ve diğer düğün süslemeleri Havuz başı düğün organizasyonları, Tekne düğünü organizasyonu, Kır düğünü organizasyonları, Catering hizmetleri, Düğün süslemesi, Düğün salonu süsleme, Düğün ekipmanları kiralama, Düğün yeri temini ve anlaşmalı düğün mekanları.

Masa Süslemesi. (masa kapaklı yada runner)Düğünü Organizasyonu Süsleme Hizmetleri Paket Programlarımız:

 • Masa üstü aranjman canlı çiçek. (çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Veya çiçekli şamdan.
 • Masalara pul ve renkli süsler serpiştirilmesi.
 • Sandalye Süslemesi.(sandalye giydirme beyaz parlak örtü ile arkası renkli cam organze fiyonkla bağlı)
 • Gelin Yolu Süslemesi. (Giriş Takı + sarmaşıklı ve let ışıklı yollar + 2 adet yol kenarı ferforje şamdan + canlı çiçek + mum + 2 adet volkan + sis makinesi ve Kırmızı Halı)
 • Gelin Damat masası veya nikah masası. (tüllerle ve şık kumaşlarla süslü 2 adet yüksek deri gelin damat sandalyesi + 2 adet büyük özel canlı çiçek)
 • Alanın tül ve kumaşlarla süslenmesi
 • Anı kürsüsü ve anı defteri.
 • Volkanlar. (gelin yolu ve dans sahnesi için)

Yaz Düğünü  Organizasyonları

Haziran ayı düğün ayı derler… Düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mevsim yaz mevsimidir. Yaz düğünleri düşsel güzellikler taşıdığı için bir başka tat bırakır. Tarihi mekanlarda, hoş bir restorantta, kırda veya teknede yaz düğünü için de hizmetinizdeyiz. Yaz düğünü için genelde düğün ortamı olarak açık bir alan tercih edilir ama durumunda, yağmur sürprizini de unutmayın.

Kır Düğünü Organizasyonu

Kır düğünü mekanları, kır düğünleri son yılların trendi, kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve aklınızda fazla bir yer yoksa kır düğünü için tüm detaylar ve çeşitli yer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kır düğünleri diğer düğün mekanlarına göre daha samimi, doğal bir ortam yaratılmasını sağlar.

Tekne Düğünü Organizasyonu

Mavi sularda mutluluğa yelken açacağınız bir tekne düğünü düşünüyorsanız tekne kiralama dahil tüm detayları ve süslemeleri sizin için organize edebiliriz. Teknede düğün artık bir lüks değil herkesin zevkine cevap veren bir ihtiyaçtır. Düğün için tekne bulmak, en uygun fiyata tekne kiralama bizim işimiz. Siz sadece kiralık tekneler arasında tercih yapın, Tekne süsleme hizmetleri…