Dönemsel Organizasyonlar - YakamozOrganizasyon.Com-Palyaço,Balon,Süsleme,Doğum Günü,Sünnet
x

Yakamoz Organizasyon firması olarak Maramara Bölgesinde ki tüm illerde profosyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz değerli ortaklarımızla birlikte daha iyiye ulaşmanın gayreti içersinde heyacan ve grurula çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yakamoz ailesi olarak dönemsel organizasyonlarda bir çok özel gün, gece ve haftalarda çalışmakta bu özel güne ve gecelerin öneminin bilincinde bir şekilde hazırlanmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı

Yakamoz  Organizasyon 23 nisan şenlik organizasyonları, eğlence ve kutlamalarında minik arkadaşları doyasıya eğlenecekleri bir animasyon programıyla bayramlarını doyasıya yaşayacakları bir organizasyon düzenlemekteyiz. Bayramlarını bayram havasında yaşamak tüm çocukların hakkı…

Stadyum süslemeleri

İş yeri mağaza süslemleri

Tanıtım ve raklam çalışmları

Okul süslemeleri

Okul ses organizasyonları

Bayram özel programları

Palyaço show gösterileri

İllizyon sihirbaz

Karikatürist

14 Şubat Sevgililer Günü

Yakamoz Organizasyon ailesi olarak sevgililer gününde de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz bu özel gün de siz değerli müşterilerimize hediye servisi sürpriz sevgililler günü süslemesi ve bir çok danışmanlık konusunda yardımcı olarak 14 şubat sevgililler gününüzü daha eğlenceleri ve daha şaşırtıcı kılıyoruz.

Süsleme

Hediye servisi

Mesaj Servisi

Gösteri show

Yakamoz Organizasyon ailesi olarak 14 şubat sevgililer gününde siz değerli müşterilerimiz için hediye servisi hizmetini tüm istanbul genelinde istekleriniz doğrultusunda organize etmekteyiz.

14 şubat sevgililer gününde sevgilinize eşinize ve değerli dostlarınıza almış olduğunuz hediyenizi pamuk prenses sindirella ve melek kostumleri eşliğinde hosteslerimiz aracılığı ile teslim ediyoruz hediyenizi ve sevgililer günü nü daha farkklı ve şaşırtıcı kılmak isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat.

14 şubat sevgililer gününde farklı bir heyecan yaratmak istiyorsanız sevgilinize ve eşinize süpriz yapmak siz bir telefon kadar yakın.

EN GÜZEL GÜNLERİNİZ YAKAMOZ IŞILTISINDA

Yılbaşı Organizasyonu

Yeni yılda yılbaşı organizasyonları için parti ve ağlancelerinizi beraberce planlayalım. Bu yılbaşında cafelerde iş yerlerinde evlerinizde ve seçmiş olduğunuz eğlence mekanlarında ki organizasyonlarınızı ışıltılı ve renkli bir şekilde tasarlıyoruz.

Masa sandalye süsleme

Noel baba servisi

Işık süslemesi

Yılbaşı çam ağacı

Animasyon palyaço gösterisi

Noel baba hediye servisi

Oryantal (dansöz ) show

Yılbaşı hediye sepeti

Dj hizmeti

Noel baba, Noel baba hediye servisi, noel baba animasyon, noel baba hooh hoh, noel anne, noel anne hediye, yılbaşı süslemeleri, yılbaşı ışık süsleme, yılbaşı görsellleri, yılbaşı parti malzemeleri,yılbaşı eğlenceleri,yılbaşı kutlamları, yılbaşı organizasyonları, yılbaşında istanbulda nereden noel baba bulabilirim, yılbaşı gecesi noel baba ya nerden ulaşabilirm, çocuğum için noel baba, noel baba organizasyon firmaları, yılbaşında görsel süslemeler gibi bir çok telaşınıza cevap veriyoruz size bir telefon kadar yakınız.

Anneler Günü

Yakamoz Organizasyon firması olarak annelerimizin bu en özel gününde hediye seçiminden hediye servisine kadar tüm sürprizlerinizi birlikte gerçekleştirelim mutlu anlar kılmak için Yakamoz Organizasyon….

Hediye servisi

Mesaj servisi

Süsleme organizasyonu

Davet ve yemek organizasyon


19 Mayıs Gençlik Bayramı

Yakamoz  Organizasyon 19 mayıs bayramı  şenlik, eğlence ve kutlamalarında minik ve genç  arkadaşları doyasıya eğlenecekleri bir animasyon programıyla bayramlarını doyasıya yaşayacakları bir organizasyon düzenlemekteyiz. Bayramlarını bayram havasında yaşamak tüm çocukların ve gençlerin  hakkı…

Stadyum süslemeleri

İş yeri mağaza süslemleri

Tanıtım ve raklam çalışmları

Okul süslemeleri

Okul ses organizasyonları

Bayram özel programları

Palyaço show gösterileri

İllizyon sihirbaz

Karikatürist

Kep ve Mezuniyet Törenleri / Okul Açılış Organizasyonları

Yakamoz Organizasyon kep ve mezuniyet  organizasyonları

1 ) PROJE YONETİMİ

Yer ve zaman planlama

Bütçe planlama

Faaliyet planlama

Proje sekreterya hizmeti

Teknik hizmet planlama

Ekip yönetimi

Raporlama

2 ) MEZUNİYET  TÖRENİ

A ) TEKNİK VE DEKORASYON HİZMETLERİ

Planlama ve organizasyon, Mekan seçimi

İç ve dış mekan dekorasyonu (kumaş,balon,çiçek,hazır objelerle süsleme)

Çadır ve trübün kurulumu, Şişme oyun parkurları kurulumu

Reklam ve tanıtım hizmetleri, Host hostes karşılama personeli

Salon düzeni , sahne düzeni , Ses ve ışık düzeni

Reji ,sanatçı ve müzik , Barkovizjon gösterisi

Fotoğraf ve video çekimi, Anı defteri , Konuk defteri

Güvenlik ve temizlik hizmeti, Sağlık ambulans hizmeti

Mobil wc lavabo kurulumu , Jenaratör , Catering ve servisi

B) SOSYAL AKTİVİTELER

Sanatçı, Açık alan gösterileri (moderndans, Folklaor)

Oyunlar animasyon yarışmalar, Gösteri ve aktiviteler

Turnuvalar, Spor etkinlikleri

Açık alan gösterileri (moderndans, Folklaor)

Banket hizmetleri, Resepsiyon, Karnaval yiyecekleri

Babalar Günü

Yakamoz organizasyon firması olarak Babalarımızın bu en özel gününde hediye seçiminden hediye servisine kadar tüm süprizlerinizi birlikte gerçekleştirelim mutlu anlar kılmak için Yakamoz Organizasyon…

Hediye servisi

Mesaj servisi

Süsleme organizasyonu

Davet ve yemek organizasyon

30 Ağustos Zafer Bayramı

Yakamoz  Organizasyon 30 ağustos bayramı  şenlik, eğlence ve kutlamalarında minik ve genç arkadaşları doyasıya eğlenecekleri bir animasyon programıyla bayramlarını doyasıya yaşayacakları bir organizasyon düzenlemekteyiz. Bayramlarını bayram havasında yaşamak tüm çocukların vbe gençlerin  hakkı…

Stadyum süslemeleri

İş yeri mağaza süslemleri

Tanıtım ve raklam çalışmları

Okul süslemeleri

Okul ses organizasyonları

Bayram özel programları

Palyaço show gösterileri

İllizyon sihirbaz

Karikatürist

Ramazan ve Kurban Bayramı

Yakamoz  Organizasyon RAMAZAN ve KURBAN  bayramlarında  şenlik, eğlence ve kutlamalarında minik ve genç  arkadaşları doyasıya eğlenecekleri bir animasyon programıyla bayramlarını doyasıya yaşayacakları bir organizasyon düzenlemekteyiz. Bayramlarını bayram havasında yaşamak tüm çocukların ve gençlerin hakkı. Bayram AVM programları özel davet ve organizasyonlarda,

İş yeri mağaza süslemleri

Bayram aktiviteleri

Maskot ürünler

Tanıtım ve raklam çalışmları

Okul süslemeleri

Okul ses organizasyonları

Bayram özel programları

Palyaço show gösterileri

İllizyon sihirbaz

Karikatürist

RAMAZAN ETKİNLİKLER ve ORGANİZASYONU

Ramazan etkinlikleri profesyonel organizasyonlar ramazan şenlikleri daha kaliteli ve eğlenceli istanbul anadolu ve avrupa yakasında bir çok etkinliklere imza atmış olmanın gururunu birlikte yaşamaktayız bu yılda görkemli bir ramazana için sizlerle birlikteyiz

HACİVAT  KARAGÖZ : Gölge oyunu ilk olarak Asya’dan çıkıp Batı’ya doğru yayılmaya başlayan gölge oyunu ülkemizde de ramazan aylarında özellikle çocukların çok sevdiği büyük küçük demeden ramazanı şerifimize farklı bir seda katmaya başlamıştır.

Perde oyunu (gölge oyunu ) sergilenmekte olan karagöz hacivat canlı performans olarakta sergilenmektedir. özel kıyafetleriyle birlikte özellikle sergilemekte olduğumuz canlı perfermansta karagöz hacivat güldürüsü hem mekanlara farklı bir hava katmakta hemde Ramazan tadında akşamlara sahne olmaktadır.

ORTA OYUNU: Ramazan ayının vazgeçilmezi olan orta oyunu ile birlikte gülmeye devam ediyoruz. ramazan etkimlikleri boyunca şenliklerde organizasyonlarda ve iftar programlarından sonra hoş seda bir güldürü.

AŞUK MAŞUK: Özel kıyafetleriyle farklı figür ve kareyografileriyle birlikte ramzanda eğlenceye damgasını vuran aşuk ile maşuk.profesyonell arkadaşlar tarafından sergilenen bu dans  gösteri hem minik arkadaşların hemde buyuklerin ilgisini çekmektedir.

MEDDAH :Kendine has uslubları ile özel hikayeler ve derslerle birlikte büyük küçük herkesin sevgilisi meddahlar özel kostum leri ile bu yılda şenlik ve etkinliklerde ramazan akşamlarının vazgeçilmez tadı olacaklar.